Nasze animacje to:

profesjonalizm

kreatywność

doświadczenie

bezpieczeństwo

dbałość o detale

wysoka jakość

Just Joy - firma eventowa, która powstała w wyniku połączenia pasji i doświadczenia. Wychodzimy więc naprzeciw Państwa potrzebom i oczekiwaniom stawiając na wysokiej jakości sprzęt, materiały i doświadczonych animatorów dzięki czemu nie zapominamy o najważniejszym naszym celu i dajemy PO PROSTU RADOŚĆ!

 

Animacje podczas różnych uroczystości rodzinnych służą więc nie tylko jako atrakcja dla dzieci, ale również odpoczynek dla rodziców. Dodatkowo animacje stanowią o konkurencyjności przedszkoli, hoteli, restauracji, firm czy sklepów, gdyż dziś każdy pamięta o tym jak ważne jest podążanie za trendami na rynku.

 

Naszą misją jest ubarwienie każdej okazji do spotkań, zadbanie o najmłodszych uczestników, a tym samym również ich rodziców. Kolorowe materiały plastyczne w naszych kącikach artystycznych nie każde dziecko może znaleźć we własnej szufladzie, więc nawet zwykłe warsztaty plastyczne w naszym wykonaniu są niecodzienne. Sprzęt, którym się posługujemy odznacza się wysoką jakością, bezpieczeństwem w użytkowaniu, cieszy oko swymi kolorami i ucho czystością dźwięku. Każde animacje przygotowujemy starannie, tak aby na pewno niczego nie zabrakło. Dbanie o każdy szczegół, wrażliwość na piękno i estetykę sprzyja także w tworzeniu dekoracji, którą dopasujemy do stylu wydarzenia.

O mnie:

 

Uśmiech, radość i dobra zabawa to nieodzowne elementy mojego dzieciństwa i dorosłego życia. Firma Just Joy powstała w wyniku połączenia moich marzeń, pasji i doświadczenia. Uwielbiam organizować przyjęcia, dbać o klimat i każdy szczegół oraz tworzyć dekoracje. W mojej firmie kładę nacisk na wysokiej jakości materiały i sprzęt ponieważ nie lubię bylejakości. Animacje przeze mnie zorganizowane to gwarancja pięknych malunków na twarzach dzieci, energicznych tańców i dobrej zabawy.

O firmie

Just Joy

animacje@justjoy.pl

504 010 212